Koncerty organowe

Koncert Pożegnanie
z kolędą – 23.01.2022 r.

Dnia 23 stycznia 2022 r. odbył się Koncert Pożegnanie z kolędą w wykonaniu Chóru Parafii św. Franciszka z Asyżu pod dyrekcją Iwony Muller-Kukulskiej. Solistą, który wystąpił w trakcie koncertu był Stanisław Kukulski a przy fortepianie zasiadł Waldemar Wąsik. W trakcie koncertu słuchacze mogli wysłuchać kolęd. Po koncercie została przeprowadzona kwesta na budowę organów piszczałkowych.

Koncert Wieczór z pieśnią patriotyczną -6.11.2022 r.

Dnia 6 listopada 2022 r. odbył się Koncert Wieczór z pieśnią patriotyczną w wykonaniu Chóru Parafii św. Franciszka z Asyżu pod dyrekcją Iwony Muller-Kukulskiej. W trakcie koncertu słuchacze mogli wysłuchać pieśni patriotycznych w związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości przypadającym w dniu 11 listopada 2022 r. Po koncercie została przeprowadzona kwesta na budowę organów piszczałkowych.

Koncert Pasyjny – 2.04.2023 r.

Dnia 2 kwietnia 2023 roku odbył się Koncert pasyjny w wykonaniu Chóru Parafii św. Franciszka z Asyżu pod dyrekcją Iwony Muller-Kukulskiej. W trakcie koncertu słuchacze mogli wysłuchać pieśni pasyjnych w związku trwającym Wielkim Postem. Po koncercie została przeprowadzona kwesta na budowę organów piszczałkowych.